Wytwarzamy od 2005 roku

ADORNO to polska firma, która nieprzerwanie od 2005 roku zajmuje się obróbką metali.

Jesteśmy producentem metaloplastyki w bardzo szerokim asortymencie. Oferujemy bogaty wybór metalowych produktów wyposażenia wnętrz i ogrodów takich jak altany, pergole, grille oraz mniejsze elementy do dekoracji jak świeczniki, lampiony, podpory do roślin.

Współpracując dodatkowo z polskimi producentami szkła, tworzymy przy ich pomocy nietuzinkowe artykuły łączące piękno szklanych ozdób z oryginalnym metalowym wzornictwem.

Stawiamy na rozwój

Pracujemy w halach o powierzchni przekraczającej 1000 m2, a rozległy teren wokół przystosowany jest do dalszej rozbudowy.

W niedalekiej przyszłości planujemy budowę nowej hali produkcyjno-magazynowej, co pozwoli nam na dalszy progres naszej firmy.

Naszym kapitałem są ludzie !

To właśnie dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój. Dlatego zatrudniamy osoby z doświadczeniem w obróbce metalu sięgającym 25 lat, co pomaga nam sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesne technologie

Przy produkcji wykorzystujemy szereg nowatorskich rozwiązań. Począwszy od najbardziej zaawansowanego na świecie oprogramowania CAD/CAM do nestingu firmy Lantek, kończąc na nowoczesnych maszynach do obróbki metalu, takich jak wycinarki plazmowe.

Dzięki inwestycji w oprogramowanie oraz odpowiednio przygotowaną linię produkcyjną, znacznie poprawiliśmy wydajność i konkurencyjność.

Adorno gwarantuje
  • Bogaty wybór artykułów
  • Wysoką jakość
  • Ręczne wykonanie !
  • Pomoc w projekcie
  • Rzetelną współpracę
  • Wiedzę i doradztwo
  • Terminowość
  • Własny transport
Zapraszamy do współpracy

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i gustom naszych odbiorców, stale powiększamy swój asortyment, staramy się dopasować ofertę do aktualnych trendów, poszukujemy nowych, nieszablonowych rozwiązań.

We współpracy jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie klientów, dajemy możliwość kreowania własnych wzorów dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy hurtownie oraz duże centra ogrodnicze.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

do góry